Pomoc prawna online

UZYSKAJ PORADĘ PRAWNĄ ON-LINE – w szybki i prosty sposób !

Pomoc prawna online, porady prawne online SERWIS KANCELARIA LEXCARTA PORADY ON-LINE TO:

  • porady prawne on-line udzielane przez wiarygodnych prawników ;
  • nowoczesne i pewne doradztwo prawne z gwarancją jakości.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEGO DORADZTWA PRAWNEGO ON-LINE:

SZYBKOŚĆ w zależności od wybranej opcji usługi możesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie nawet w ciągu 1 godziny od przyjęcia rezerwacji do wykonania przez naszą Kancelarię. Uzyskasz wyczerpującą odpowiedź na swoje pytanie prawne w trakcie połączenia z prawnikiem.

PEWNOŚĆ kierując do nas swoje zapytanie prawne masz pewność, że trafi ono do naszego zespołu i zostanie rozpoznane niezwłocznie. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego wpływ zapytania, a następnie wycenę wraz z danymi do dokonania płatności.

WYGODA w celu z uzyskania porady prawnej, nie musisz wychodzić z domu ani też zastanawiać się, ile będzie kosztować cię skorzystanie z usług prawnika. Dokonując rezerwacji porady z góry wiesz ile będzie koszowała porada i zapłacisz za nią wygodnie kartą kredytową.

GWARANCJA JAKOŚCI Radcowie prawni pracujący dla naszej Kancelarii zrzeszeni są w samorządzie zawodowym – Okręgowych Izbach Radców Prawnych lub Okręgowych Radach Adwokackich , co gwarantuje najwyższą jakość oferowanego doradztwa prawnego.  Ponadto nasi prawnicy stale podnoszą swoje kwalifikację, pogłębiając i uzupełniając wiedzę prawniczą i dostosowując ją do potrzeb zmieniającego się świata. Przynależność do samorządu zawodowego, to także obowiązek przestrzegania najwyższych standardów etycznych świadczenia doradztwa prawnego, zawartych w Kodeksie etyki radcy prawnego.

UBEZPIECZENIE Nasi Prawnicy  posiadają ubezpieczenie OC odpowiedzialności zawodowej , co daje pewność naszym klientom, że nawet w przypadku potencjalnego błędu ze strony prawnika, ich ewentualne straty zostaną szybko zrekompensowane.

POUFNOŚĆ wszelkie informacje oraz dokumenty przekazane do naszej Kancelarii w ramach świadczenia doradztwa prawnego objęte są tajemnicą zawodową radców prawnych, co oznacza iż są chronione i nie są udostępniane osobom trzecim, za wyjątkiem nie licznych przypadków ściśle określonych przez przepisy prawa.

KONTYNUACJA OBSŁUGI jeżeli będzie potrzebował dalszej pomocy prawnej z chęcią poprowadzimy Twoją sprawę również w formie tradycyjnej pomocy prawnej jak i reprezentacji przed sądem lub innymi organami.