PORADY ONLINE

  • NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO FACHOWEJ POMOCY PRAWNEJ,

Możesz umowić się z prawnikiem specjalistą z danej dziedziny, w łatwy sposób bez wychodzenia z domu. Bez wysiłku uzyskasz szybką poradę prawną. Pamiętaj, że uczestniczysz wykonaniu usługi prawnej, dzięki dokładnemu określeniu swojego problemu i opisaniu stanu faktycznego nasza usług będzie jeszcze lepsza.

  • REZERWACJA I PŁATNOŚĆ ON-LINE W CZASIE RZECZYWISTYM,

Umawiasz spotkanie za pomocą formularza i kalendarza, możesz wybrać dogodny czas z dostęnych terminów u wybranego przez siebie prawnika. Płatności dokonujesz kartą kredytową w dogodny i bezpieczny sposób za pośrednictwem zaufanego operatora.

  • BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW SAM DECYDUJESZ O DŁUGOŚCI PORADY (15 /30/60 MIN.)

Cena porady jest ustalona z góry, w zależności od wybranego czasu jej trwania, więc nie zaskoczą Cię koszty. Pamietaj, że gdy masz skomplikowany problem lub przesyłasz nam dokumenty do sprawy, które wymagają analizy, wybrany czas trwania porady powinien być dostosowany tak, aby jej udzielenie było możliwe w tym czasie. Zawsze możesz zarezerwować dodatkową poradę.

  • MOŻLIWOŚĆ WYBORU MEDIUM (TELEFON – SKYPE – CZAT VIDEO)

Sam decydujesz, za pomocą jakiego komunikatora ma być udzielona porada prawna.Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą w wybranym czasie za pomocą wybranego medium. Pamiętaj, że porady telefoniczny udzielane są na numery krajowe (+48). Jeżeli posiadasz numer zagraniczny wybierz jako sposób komunikacji Skype lub Whatsapp.

  • NIEZALEŻNIE OD FORMY PORADY OTRZYMUJESZ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI – DOGŁĘBNIE WYJAŚNIMY TWÓJ PROBLEM.

Naszym celem jest  satysfakcja naszego klienta z wykonanej usługi. Dlatego dokładamy wszelkich starań w celu dochowania najwyższej staranności w świadczonej sprawie. Pamiętaj  jednak,  że wykładania prawa nie zawsze umożliwa udzielenie jednoznacznych odpowiedzi. W takich przypadkach staramy się przedstawić jak najtrafnjesze wyjaśnienie problemu oparte na orzecznicwie i praktyce oraz szukamy rozwiązań najkorzystniejszych dla klienta.